FOTO/ Me pistoletë lodër tentoi të grabiste pikën e këmbimit valutor, por i dështoi plani! Policia në…

FOTO/ Me pistoletë lodër tentoi të grabiste pikën e këmbimit valutor, por i dështoi plani! Policia në…

13:53, 12/04/2024
A+ Aa A-

Policia ka dhënë detaje nga tentativa e një të riu për të grabitur një pikë këmbimi valutor në Durrës me pistoletë lodër.

Mësohet se një shtetas ende i paidentifikuar ka hyrë në një dyqan për këmbim valutash dhe në kërcënimin e një pistolete lodër, ka tentuar të marrë një shumë parash.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të rastit, identifikimin dhe kapjen e autorit.

 Njoftimi i policisë:

Durrës/ Rreth orës 12:45, në lagjen nr. 1, Durrës, një shtetas ende i paidentifikuar ka hyrë në një dyqan për këmbim valutash dhe në kërcënimin e një pistolete lodër, ka tentuar të marrë një shumë parash.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë kontrolle në zonë, për kapjen e autorit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të rastit, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco