VIDEO/ Ish-kryebashkiaku socialist i Lushnjes paraqitet sërish në SPAK

10:09, 10/04/2024
A+ Aa A-

Ish-kryetari i bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe, është paraqitur sot në SPAK.

Ai është parë të hyjë në ambientet e Prokurorisë së Posaçme, i shoqëruar nga avokati i tij. 

Nuk dihet ende për çfarë është thirrur Tushe në SPAK.

Tushe përfundoi dënimin pak kohë më parë për shpërdorim detyre dhe shkelje të barazisë në tendera.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco