Aksident në Rrëshen, makina del nga rruga, prindërit dhe vajza e mitur përfundojnë në spital

Aksident në Rrëshen, makina del nga rruga, prindërit dhe vajza e mitur përfundojnë në spital

11:44, 09/04/2024
A+ Aa A-

Një aksident rrugor ka ndodhur sot rreth orës 10:30 në Kodër Rrëshen.

Shoferi me iniciale Ll.P   ka humbur kontrollin e mjetit, e për rrjedhojë makina ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar shoferi i mjetit, dhe dy pasagjerët që ishin në mjet, bashkëshortja  dhe vajza e shoferit.

Të 3 të dëmtuarit janë transportuar në spital, ku janë në kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin dhe dokumentimin e rrethanave të aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco