VIDEOLAJM/ ‘Piranjat’ godasin sërish, kapet shantazuesi në Vlorë, kërcënonte gruan me foto intime

17:55, 02/04/2024
A+ Aa A-

Emisioni ‘Piranja’ në SYRI TV ka goditur sërish një tjetër rast shantazhi në rrjetet sociale.

Në bashkëpunim me DRVP Vlorë dhe postën e polocisë Orikum, Piranjat kanë kapur një tjetër shantazhues i cili nëpërmjet telefonit i bënte presion një gruaje.

Prej 3 muajsh 22 vjeçari Geraldo Mehilli kërcënonte me foto intime një 38 vjeçare  nënë e dy fëmijëve.

Për më shumë ndiqni videon nga momenti i ndalimit të 22 vjeçarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco