FOTO/ Digjet gjatë natës ‘BMW X5’ në Vlorë

FOTO/ Digjet gjatë natës ‘BMW X5’ në Vlorë

07:09, 03/03/2024
A+ Aa A-

Një makinë është djegur gjatë natës në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 00:00, në lagjen “24 Maji”

“Rreth orës 00:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet tip “BMW X5”, në pronësi të shtetasit A. S, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco