Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Investigimi i 'RAI 3', pse është friksuar Edi Rama?

Akuzohet për trafik kokaine, arrestohet 24 vjeçari shqiptar në Greqi

Akuzohet për trafik kokaine, arrestohet 24 vjeçari shqiptar në Greqi

10:57, 29/02/2024
A+ Aa A-

Një 24 vjeçar shqiptar është arrestuar për drogë në Greqi. Mediat greke raportojnë se i riu u arrestua pasditen e së martës, gjatë një operacioni të koordinuar nga policia në Selanik.

Gjatë një kontrolli në banesën e tij, polciia gjeti 10 pako me kokainë me një peshë totale 64.2 gram dhe dy peshore elektronike si edhe shtatë fishekë pistolete të kalibrit 9 milimetra.

Të riut i është konfiskuar celulari dhe automjeti që përdorej për shpërndarjen e lëndës narkotike.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco