Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

Vrasja horror/ A ishte abuzuar seksualisht me 19-vjeçaren që dyshohet se ekzekutoi të atin? Zbardhet ekspertiza mjekoligjore

Vrasja horror/ A ishte abuzuar seksualisht me 19-vjeçaren që dyshohet se ekzekutoi të atin? Zbardhet ekspertiza mjekoligjore

19:11, 26/02/2024
A+ Aa A-

Pas një analize mjekoligjore të kryer për 19-vjeçaren Hygerta Meta, ka rezultuar se e reja nuk ka shenja abuzimi seksual, sikundër u aludua më herët.

Kujtojmë se 19-vjeçarja ka deklaruar para trupës gjykuese se ishte ajo që kishte qëlluar me armë zjarri të atin, duke e lënë të vdekur, ndërsa sipas saj është ndihmuar nga vëllai, e më pas në dijeni kanë qenë edhe vëllai i vogël dhe nëna e tyre, shkruan BW.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco