Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Investigimi i 'RAI 3', pse është friksuar Edi Rama?

Tentoi të vjedhë para në një dyqan në Kuçovë, vihet në pranga 55-vjeçari

Tentoi të vjedhë para në një dyqan në Kuçovë, vihet në pranga 55-vjeçari

12:35, 24/02/2024
A+ Aa A-

Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të vjedhë para në një dyqan në Kuçovë.

Policia është njoftuar mbrëmjen e djeshme për një grabitje në një dyqan në lagjen ’11 Janari” dhe menjëherë ka shkuar në vendngjarje ku ka vënë në pranga shtetasin me iniciale XH.L, 55 vjec, banues në Kuçovë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Berat, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco