Lajmi i fundit

Berisha: Erion Veliaj kërkon strehim politik tek Balla!

E vrau djali, fëmijët e tjerë ndihmuan ta groposnin në kasolle, përcillet sot për në banesën e fundit 50-vjeçari në Durrës

10:45, 24/02/2024
A+ Aa A-

Pamjet që shihni vijnë nga ceremonia mortore e Pëllumb Metës, 50-vjeçari që u vra nga djali i tij, ndërsa bashkëpunëtorë ishin dhe dy fëmijët e tjerë.

Familjarë, të afërm do t’i japin lamtumirën e fundit 50-vjeçarit, i cili u vra më 10 shkurt, ndërsa krimi i rëndë u zbulua dje për publikun.

Si fillim për krimin u dyshua e bija, Hygerta Meta, e cila mori dhe përsipër autorësinë e krimit, por hetimet treguan krejt të kundërtën. Babai ishte vrarë nga djali i tij, Hysen Meta, ndërsa për varrosjen e tij në kasolle kishin marrë pjesë dhe vajza dhe djali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco