Lajmi i fundit

Berisha: Erion Veliaj kërkon strehim politik tek Balla!

Në kërkim për drogë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Në kërkim për drogë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

09:52, 24/02/2024
A+ Aa A-

Megaoperacioni “Sundimi i ligjit” vazhdon. Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë. Bëhet fjalë për shtetasin Kledist Hysa. 40-vjeçari rezulton i dënuar me 4 vjet e 8 muaj burgim, për vepra penale në fushën e narkotikëve.

Sipas policisë ai u kap në rrugën “Jordan Misja” në Tiranë.

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Shkallës së Parë e Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, e ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

 Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco