U gjet i masakruar dhe i zhveshur në pyll, Bledar Dedja u vra nga një 17-vjeçar

U gjet i masakruar dhe i zhveshur në pyll, Bledar Dedja u vra nga një 17-vjeçar

22:18, 23/02/2024
A+ Aa A-

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Bledar Dedjas, i cili u gjet i vdekur në një zonë të izoluar të Pieve del Grappa (Treviso) më 21 janar.

Sipas mediave italiane policia arrestoi një 17-vjeçar i cili akuzohet se ka vrarë me thikë 29-vjeçarin shqiptar.

Trupi i pajetë i Dedjas u gjet nga një mik i tij. Ai ishte në një pellg gjaku pak metra larg Mercedes-it të tij B-Class, i braktisur në një shteg dheu.

Dedja i kishte hequr pantallonat dhe të brendshmet. Kushdo që e ka vrarë e ka goditur vazhdimisht vazhdimisht, madje i kishte shpuar mushkëritë. U gjetën plagë mbrojtëse, shenjë se Dedja tentoi të shpëtonte veten.

Gjatë autopsisë janë bërë analiza për të konstatuar nëse viktima ka pasur marrëdhënie seksuale para se të vritej. Në të kaluarën, burri do të kishte pasur probleme familjare të lidhura me gjoja “jetën e tij të dyfishtë”, të lidhura gjithashtu me frekuentimin e bisedave erotike.

Ndaj nuk mund të përjashtohet që i mituri i dyshuar për vrasjen të ketë rënë në kontakt me Dedja pikërisht përmes këtyre muhabeteve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco