Kjo është gropa, ku ‘u varros’ Pëllumb Meta pasi u vra nga fëmijët e tij

Kjo është gropa, ku ‘u varros’ Pëllumb Meta pasi u vra nga fëmijët e tij

19:10, 23/02/2024
A+ Aa A-

Kjo është gropa e hapur brenda kasolles së lopës, ku fëmijët e 49-vjeçarit Pëllumb Meta, Hyseni 24 vjeç, Amarildo 22 vjeç dhe Hygerta 19 vjeçe kishin varrosur trupin e tij, pasi 24-vjeçari e kishte vrarë brenda në banesë, më 10 shkurt.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se Policia e Durrësit e zbuloi trupin e të ndjerit një natë më parë, ndërkohë që në pranga kanë rënë të 3 fëmijët e tij.

Vrasja e Pëllumb Metës është bërë nga vajza Hygerta dhe dy vëllezërit e saj, pasi babai donte të fejonte të bijën, pa dëshirën e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco