'25 ditë i zhdukur'/ Gjendet i vetëvarur 44 vjeçari në Pogradec

'25 ditë i zhdukur'/ Gjendet i vetëvarur 44 vjeçari në Pogradec

17:10, 23/02/2024
A+ Aa A-

Gjendet i vetëvarur një 44 vjeçar në Pogradec.

Burime bëjnë me dije se 44 vjeçari është shpallur në kërkim rreth 25 ditë më parë pasi jetonte në fshatin Pirg të Maliqit.

Ai ishte me origjinë nga Mokrra e Pogradecit dhe ka kryer aktin e rëndë të vetëvarjes në banesë në fshatin e origjinës.

Sipas informacioneve nuk ka patur probleme të shëndetit mendor, ndërsa kanë nisur hetimet lidhur me ngjarjen.

Policia e Pogradecit drejt vendit të ngjarjes, për të pyetur dëshmitarë, ndërsa trupi do të çohet në morg për kqyrjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco