Çështja e ‘Sterilizimit’, kryetari i KPK-së merret në pyetje nga SPAK

Çështja e ‘Sterilizimit’, kryetari i KPK-së merret në pyetje nga SPAK

11:07, 20/02/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Komisionit të Prokurimit Publik KPP, Jonaid Myzyri, është paraqitur sot në SPAK në lidhje me çështjen e sterilizimit.

Myzyri është marrë në pyetje nga Prokuroria e Posaçme për rreth dy orë.

Kujtojmë se GJKKO më herët për të ka urdhëruar të hetohet kreu i KPP-së, i 4 anëtarëve të saj dhe roli i Beqajt dhe Shkëlqim Canit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco