EMRI/ Në kërkim për drogë, arrestohet i riu në Durrës

EMRI/ Në kërkim për drogë, arrestohet i riu në Durrës

11:03, 20/02/2024
A+ Aa A-

Një 32-vjeçar, i  shpallur në kërkim është arrestuar nga Policia e Durrësit në kuadër të operacionit “Tempulli 2”

Emiljano Ceci ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Aktualisht ka shkuar në 53 numri i shtetasve të vënë në pranga në kuadër të këtij megaoperacioni, në nivel qarku.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco