Elbasan, djali dhunon dhe kanos nënën e tij

Elbasan, djali dhunon dhe kanos nënën e tij

10:50, 20/02/2024
A+ Aa A-

Një 46-vjeçar është arrestuar në Elbasan pasi ka dhunuar dhe kanosur nënë e tij.

Policia thotë se nënë e tij kishte urdhër-mbrojtjeje, por as kjo masë nuk e ka penguar agresorin.

Gjithashtu, 46-vjeçari ka dëmtuar disa pajisje, në banesën e nënës së tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco