VIDEO/ Policia kontrolle në Vlorë, një person kapet me mina dhe armë

13:03, 12/02/2024
A+ Aa A-

Dyshohet se pak momente më parë, në lagjen 'Hajro Çakërri' në Vlorë, forcat e rendit kanë evidentuar dhe arrestuar një person, i cili posedonte armë zjarri me vete.

Sipas gazetarit të SYRI TV, raportohet se të ndaluarit i kanë gjetur edhe mina me telekomandë.

Personi po shoqërohet në këto momente në komisariatin e Vlorës teksa pritet të mësohet më tepër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco