Dalin pamjet/ Ja vendi ku autorët dogjën makinat që përdorën në atentatin ndaj Ardjan Gjeloshi

Dalin pamjet/ Ja vendi ku autorët dogjën makinat që përdorën në atentatin ndaj Ardjan Gjeloshi

12:54, 12/02/2024
A+ Aa A-

Pamjet që shihni tregojnë vendin ku u dogjën dy automjetet që përdorën autorët e atentatit ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshi.

Sipas burimeve për SYRI-n, pjesëmarrës në atentat kanë qenë të paktën 4 persona që lëviznin me një automjet Range Rover dhe një Golf.

Atentatorët kanë pritur ardhjen e Ardjan Gjeloshaj për ta goditur, pasi ai lëvizte me automjet të blinduar, çka nuk lejonte eliminimin ndërsa ishte duke lëvizur me automjet.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco