Polici rilindjes: Mbaj mend atë që më jap lekë i fundit dhe dashnoren e fundit

Polici rilindjes: Mbaj mend atë që më jap lekë i fundit dhe dashnoren e fundit

19:14, 19/05/2017

Policët në Shqipëri janë personazhe të ndryshëm dhe të çuditshëm.

Një video e mbërritur në SYRI.net tregon një polic të rilindjes, i cili është i veçantë dhe i ndryshëm nga të tjerët.

Në video polici shprehet se mbante mend vetëm ‘shoferin që i jep lek i fundit dhe dashnoren e fundit’.

Burime nga policia thanë se ky punonjës policie është pezulluar para 1 muaji në Durrës.

Ja ndiqni videon për më shumë: 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Atdhetari 19/05/2017 19:44

Po dashnoren e motres tate e mban mend mor rob cim e klysh komunisti e mban mend!!!!!!

landi19/05/2017 19:24

Kjo eshte policia qe duam te rroje partia socialiste dhe edvin ram skenderbeu urra urra urra

Shto koment