Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga. Ja emrat

Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga. Ja emrat

17:52, 19/05/2017

Policia italiane ka arrestuar 3 shtetas, dy prej tyre shqiptarë, të cilët u kapën në flagrancë duke shitur kokainë. Në momentin e arrestimit policia ka kapur 2 kg kokainë dhe 18 mijë euro.

Ndërkohë që kanë përfunduar në pranga dy shqiptarët, Viktor Ndoj 38 vjeç, Gjin Ndoj 35 vjeç si dhe një shtetas rumun i identifikuar si Alina Gianina Savin 31 vjeç.

Arrestimi i 3 personave është bërë në një lokal, ku do të bëhej dhe shkëmbimi i mallit me paratë. Ngjarja ka ndodhur në një lagje të Reggio Emilias.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment