FOTO/ Berat, shpëtojnë mirë dy persona pas kësaj përmbysjeje të frikshme

FOTO/ Berat, shpëtojnë mirë dy persona pas kësaj përmbysjeje të frikshme

09:01, 06/12/2023
A+ Aa A-

Një makinë është përmbysur mëngjesin e sotëm  në Berat, afër qendrës Lira. Fatmirësisht,të dy personat që ishin brenda janë nxjerrë pa dëmtime të rënda, shoferi dhe një pasagjere.

Aksidenti ka ndodhur në orën 6:45; mjeti “Ford Focus” që shihet në foto doli nga rruga me sa duke për shkak të lagështisë në rrugë.

Menjeherë kanë shkuar në vendngjarje grupi i shërbimit me 2 mjete zjarrfikëse, që bëri të mundur nxjerrjen nga mjeti të shoferit dhe të një pasagjereje që ndodhej nê makinë.

Dëmet janë vetëm materiale. Syri TV sjell pamjet nga vendngjarja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco