Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

FOTO/ Aksidentohen 2 makina në 'Rrugën e Kombit'

FOTO/ Aksidentohen 2 makina në 'Rrugën e Kombit'

18:03, 03/12/2023
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur në ‘Rrugën e Kombit’ pranë  NBT në Reps.

Burime bëjnë me dije se janë përfshire 2 automjete, ndërsa paraprakisht nuk ka të lënduar përveç dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po punon për shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco