Lajmi i fundit

KUSH PAGUAN/ Shitje droge dhe prostitucion/ Biznesi i taksive ‘kamuflim’ kriminaliteti?!

Tiranë/ Kunati qëllon me thikë kunatin

Tiranë/ Kunati qëllon me thikë kunatin

16:47, 03/12/2023
A+ Aa A-

Një plagosje me thikë ka ndodhur vetëm disa momente më parë në Tiranë.

Sipas burimeve për SYRI-n, ngjarja ka nodhur pranë Kodrës së Priftit, ku kunati ka plagosur kunatin me thikë pas një konflikti të çastit.

Sakaq, raportohet se i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën, pasi ka marrë lëndime në dorë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco