Drejtonte automjetin pa patentë, arrestohet në flagrancë 19-vjeçari nga Memaliaj

Drejtonte automjetin pa patentë, arrestohet në flagrancë 19-vjeçari nga Memaliaj

12:47, 03/12/2023
A+ Aa A-

Një 19-vjeçar nga Memaliajka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur në flagrancë duke drejtuar makinën pa patentë.

“Specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin 19 vjeç, banues në Memaliaj, pasi u kap duke drejtuar automjetin, pa leje drejtimi”, thuhet në njoftimin e bluve.

Ndërkohë, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco