VIDEO/ Vrasja në Lezhë, ja makina që po digjej në zonën mes Rinasit dhe Niklës

08:32, 03/12/2023
A+ Aa A-

Një makinë është djegur mbrëmjen e djeshme në rrugën e Rinasit në afërsi të fshatit Nikel, Fushë-Krujë dhe sipas informacioneve të para dyshohet se i përket atentatorë të vrasjes në Lezhë.

Syri tv ka siguruar pamjet nga vendngjarja.

Nderkohe policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes për ta verifikuar makinën e cila po digjet dhe për të bërë të ditura të gjitha detajet e ngjarjes nëse janë të ndërlidhur me vrasjen e ndodhur në Lezhë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco