Familja e Liridonës kërkon zhvarrimin e trupit nga fshati i Naim Murselit

Familja e Liridonës kërkon zhvarrimin e trupit nga fshati i Naim Murselit

22:57, 01/12/2023
A+ Aa A-

Familjarët e Liridona Murselit kanë kërkuar zhvarrimin e trupit nga fshati i Naim Murselit.

Sipas burimeve për mediat në Kosovë, familja Ademaj ka shkuar në Polici dhe e ka paraqitur kërkesën e tyre.

Varrimi i Liridonës është bërë sot, gjatë ditës së premte, ku pas kësaj Policia e Kosovës ka arrestuar Naim Murselin, bashkëshortin e saj nën dyshimin se ka paguar për vrasjen e gruas së tij.

Gjithash është raportuar se Museli i kishte dhënë dorasit 30 mijë euro për vrasjen e gruas së tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco