I arrestuari i tretë për vrasjen e Liridonës, pjesëtar i FSK-së dhe nip i Naim Murselit

I arrestuari i tretë për vrasjen e Liridonës, pjesëtar i FSK-së dhe nip i Naim Murselit

22:55, 01/12/2023
A+ Aa A-

Kushtrim Kokalla është i arrestuari i tretë lidhur me vrasjen e Liridona Murselit, shkruan Gazeta Express.

Sipas burimeve për mediat, Kokalla është nip i Naim Murselit i cili poashtu u arrestua sot nën dyshimin se ka porositur vrasjen e gruas së tij.

Kokalla poashtu është pjesëtarë i FSK-së.

Përveç Kokallës dhe Murselit, sot u arrestua edhe dorasi Granit Plava.

Poashtu është sekuestruar një armë që dyshohet se është përdorur në këtë rast. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco