Ky është i arrestuari i tretë, ishte nip i Naim Murselit

Ky është i arrestuari i tretë, ishte nip i Naim Murselit

21:58, 01/12/2023
A+ Aa A-

Vrasja e Liridona Murselit, të mërkurën mbrëma, tronditi Prishtinën.

Policia sot ka kryer disa hetime intensive, duke arrestuar Naim Murselin, bashkëshorti i Liridonës, si dhe Granit Plavën.

Të njëjtit dyshohet të kenë bashkëpunuar për vrasjen e tashmë të ndjerës.

Burime të Indeksonline pohojnë se pak çaste më parë është arrestuar edhe i dyshuari i tretë për përfshirje në rast.

I dyshuari në fjalë pohohet të jetë vëlla i një prej policëve të Njësisë Speciale.

Bëhet fjalë për Kushtrim Kokallën, pjesëtar i FSK-së.

No description available.

I njëjti dyshohet të jetë edhe nip i Naimit.

Së bashku kanë disa fotografi në rrjete sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco