Lajmi i fundit

KUSH PAGUAN/ Shitje droge dhe prostitucion/ Biznesi i taksive ‘kamuflim’ kriminaliteti?!

EMRI/ Gjendet e vdekur një 70-vjeçare në Fier

EMRI/ Gjendet e vdekur një 70-vjeçare në Fier

14:52, 30/11/2023
A+ Aa A-

Burimet policore bëjnë me dije se një e moshuar rreth të 70-ave është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në lagjen “ Kryengritja e Fierit ” në Fier.

Raportohet se në vendngjarje ka mbërritur menjëherë shërbimi zjarrfikës i cili ka hapur me forcë derën dhe paraprakisht dyshohet se e moshuara nuk ka shenja jete. Ndërkohë ambulanca e ka trasportuar drejt spitalit rajonal të Fierit për të bërë ekspertizën. E moshuara është identifikuar si Gjinovefa Toro, 70- vjeçe.

Sipas burimeve e moshuara kishte lënë qumështin në zjarr dhe era e shkrumbuar e tij ka bërë që gjitonet të alarmohen ndërsa një orë më parë 70- vjeçarja kishte dalë për të blerë bukë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco