Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

I riu bie nga lartësia në Durrës, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

I riu bie nga lartësia në Durrës, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

13:50, 30/11/2023
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Durrës pak minuta më parë.

Një i ri, rreth 30 vjeç, raportohet të ketë rënë nga lartësia.

Ende nuk dihet identiteti i tij dhe rrethanat në të cilat u regjistrua ngjarja, por sipas burimeve nga bluzat e bardha, i riu është në gjendje kritike për jetën dhe pritet të dërgohet për mjekim të specializuar në Tiranë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco