Makina përplas për vdekje këmbësorin në aksin Shkodër - Lezhë

Makina përplas për vdekje këmbësorin në aksin Shkodër - Lezhë

10:37, 30/11/2023
A+ Aa A-

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin rrugor “Shkodër-Lezhë”.

NJOFTIMI I POLICISE

Rreth mesnatës, në aksin rrugor “Shkodër-Lezhë”, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka përplasur shtetasin M. P. (këmbësor), 68 vjeç, banues në fshatin Troshan, Lezhë, i cili si pasojë ka humbur jetën.

VIDEO/ Të armatosur deri në dhëmbë, arrestohen dy persona në Vlorë. Ja çfarë thotë policia

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin dhe arrestimin e drejtuesit të mjetit, si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco