FOTO/ Përmbyset automjeti në rrugën pa sinjalistikë, zhduket drejtuesi

FOTO/ Përmbyset automjeti në rrugën pa sinjalistikë, zhduket drejtuesi

09:48, 29/11/2023
A+ Aa A-

Një automjet ka dalë nga rruga dhe për rrjedhojë është  përmbysur.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Qafa e Gjinos, në rrugën nacionale Sarandë-Kardhiq.

Mjeti i aksidentuar është me targa rumune. Aksidenti dyshohet të ketë ndodhur gjatë orëve të natës.

Deri tani nuk është gjetur personi, i cili udhëtonte me këtë automjet, pasi pas aksidentit drejtuesi ka braktisur automjetin dhe është larguar.

Në këtë rrugë, edhe pse janë kryer punime, madje edhe është bërë zgjerimi i saj, mungon sinjalistika. Ndoshta sinjalistika mund të ketë qenë edhe shkaku i përmbysjes së këtij automjeti.

Policia e qarkullimit rrugor do jetë ajo që do japë detaje për aksidentin….

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco