FOTO/  BMW luksoze me të cilën u krijua grabitja në argjendarinë në Kamzë

FOTO/ BMW luksoze me të cilën u krijua grabitja në argjendarinë në Kamzë

20:03, 28/11/2023
A+ Aa A-

Makina e cila është kapur nga kamerat e sigurisë në Kamëz dyshohet të jetë e autorëve të grabitjes së argjendarisë mbrëmjen e sotme.

Gazetarja e SYRI TV, Bleona Sari bën me dije se makina në të cilët udhëtonin autorët e grabitjes është e markës BMË X6 ngjyrë e bardhë.

Nga grabitja është mësuar se janë marrë vetën sasi floriri dhe jo shuma monetare.

Policia e cila ka dalë me një komunikatë zyrtare bën me dije se janë në kërkim të autorëve të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco