Shkuan në Theth për të shijuar natyrën dhe dëborën! Dhjetëra mjete të bllokuara në Qafë-Thorë

Shkuan në Theth për të shijuar natyrën dhe dëborën! Dhjetëra mjete të bllokuara në Qafë-Thorë

17:42, 28/11/2023
A+ Aa A-

Dhjetëra mjete kanë mbetur të bllokuara në Qafë Thorë mesditën e sotme.

Duke shfrytëzuar ditët e pushimeve, vizitorë të shumtë iu drejtuan Thethit për të shijuar bukuritë e zonës dhe dëborën.

Ndonëse është punuar për pastrimin e dëborës, një pjesë e mirë e automjeteve nuk kanë pasur zinxhir dhe janë bllokuar duke pezulluar edhe lëvizjen e makinave të tjera.

Qarkullimi drejt Thethit është zhbllokuar pas disa orësh por këshillohet që drejtuesit e automjeteve që duan të vizitojnë këtë pikë turistike, të jenë të pajisur me zinxhirë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco