Pjesëtarët e NjSI të armatosur deri në dhëmb, e me plisa në kokë kanë publikuar fotografi për 28 Nëntor

Pjesëtarët e NjSI të armatosur deri në dhëmb, e me plisa në kokë kanë publikuar fotografi për 28 Nëntor

09:44, 28/11/2023
A+ Aa A-

Pjesëtarët e NjSI të armatosur deri në dhëmb, e me]

Pjesëtarët e Njësitit Special Intervenues (NjSI) e kanë publikuar një fotografi ku shihen të armatosur deri në dhëmb dhe me plisa në kokë duke e festuar 28 Nëntorin.

Si duket kjo fotografi është bërë për nderë të Pavarsisë së Shqipërisë.

Ndërsa në muajt fundit NjSI ka luajtur një rol kyç për ruajtjen e sigurisë në Kosovë, sidomos në Veri të vendit.

Një ndër sukseset më të madhe të NjSI është neutralizimi i grupit terrorist serb më 24 shtator në Banjske.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco