Shpërthim me tritol në Tiranë, detajet e para

Shpërthim me tritol në Tiranë, detajet e para

09:11, 28/11/2023
A+ Aa A-

Një shpërthim me tritol është regjistruar në orwt e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë.

Më datë 28.11.2023, rreth orës 05:00, është marrë njoftim se në rrugën “Sali Butka”, në ambientet e jashtme të një lokali në përdorim nga shtetasi A. Xh., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer lëndë plasëse, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco