Lajmi i fundit

Shkodër, shpërthim i fuqishëm pranë Teatrit Migjeni

Merr zjarr bombola e gazit në Laç, plagosen burrë dhe grua

Merr zjarr bombola e gazit në Laç, plagosen burrë dhe grua

10:00, 27/11/2023
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Laç.

 

Rreth orës 08:30, në Laç, në lagjen nr. 2, në një banesë, aksidentalisht ka marrë zjarr një bombul gazi. Për pasojë kanë pësuar djegie në trup shtetasit B. B. 62 vjeç dhe M. B. 61 vjeçe, të cilët ndodhen në spitalin e Traumes Tiranë për asistencën e nevojshme mjekësore, aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen verifikimet hetimore për sqarimin e plotë të rrethanave të situatës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco