VIDEO/ Llogaraja zbardhet nga dëbora, ja si ështe gjendja e rrugës

09:11, 26/11/2023
A+ Aa A-

Bie bora e parë në Llogara, ulja e temmperaturave ka sjelle dhe reshjet e debores gjate nates.

Ndërkohë mësohet se nuk ka vështirësi në qarkullimin e automjeteve.

Rruga paraqitet e kalueshme dhe nuk ka probleme,borëpastrueset kanë pastruar dhe kripësuar rrugën duke mos u krijuar problematika në qarkullim e automjeteve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco