Tiranë, zjarr në një apartament në rrugën 'Ferit Xhajko', humb jetën një burrë

Tiranë, zjarr në një apartament në rrugën 'Ferit Xhajko', humb jetën një burrë

08:53, 25/11/2023
A+ Aa A-

Në Tiranë, një person rreth 57 vjeç me iniciale R.D.  ka humbur nga zjarri që ka rënë në shtëpinë e tij në katin e pestë në afërsi të Qendrës Spitalore Nënë Tereza. 

Sipas Policisë së Tiranës, sonte, rreth orës 2:50, në rrugën “Ferit Xhajko”, ka rënë zjarr në një banesë në katin e 5–të, të një pallati, dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi R. D., 57 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco