Lajmi i fundit

LIVE/ 'Krenaria e Trashëgimisë', 'Brain Gain' në PD, aktivitet me rastin 111 vjetorit të Pavarësisë

Aksident në Librazhd, plagoset një person

Aksident në Librazhd, plagoset një person

21:32, 25/09/2023
A+ Aa A-

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-"Qafë Thanë”.

Mësohet se nga aksidenti është plagosur njëri prej drejtuesve të mjeteve ndërsa dy persona të tjerë po kryejnë ekzaminimet në spital

Njoftimi:

Librazhd/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor

Librazhd-"Qafë Thanë", automjeti me drejtues shtetasin D. S., 20 vjeç, banues në Korçë, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin G. K., 19 vjeç, banues në Prrenjas.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi D. S. dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Gjithashtu, po kryejnë ekzaminime shtetasi G. K. dhe K. M.(pasagjer).

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco