FOTO/ Aksidenti i rëndë në Kurbin, humb jetën rrugës për në spital shoferja 32 –vjeçare

FOTO/ Aksidenti i rëndë në Kurbin, humb jetën rrugës për në spital shoferja 32 –vjeçare

09:23, 20/09/2023
A+ Aa A-

Rreth orës 07:35, në aksin rrugor Mbikalimi i Patokut-Laç, shtetasja M. M. 32 vjeçe, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit  dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga duke rënë në kanalin anësor të rrugës i cili ishte i mbushur me ujë.

Mësohet se 32-vjeçarja ka humbur jetën në spital si pasojë e plagëve të marra.

Njoftimi

Kurbin/Informacion paraprak

Rreth orës 07:35, në aksin rrugor Mbikalimi i Patokut-Laç, shtetasja M. M. 32 vjeçe, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit  dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga duke rënë në kanalin anësor të rrugës i cili ishte i mbushur me ujë.

Drejtuesja e automjetit është transportuar për në Spitalin e Traumes Tiranë për ndihmë të specializuar mjekësore, por rrugës  ka humbur jetën.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes vijon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco