FOTO/ Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit afër Rubikut, një i vdekur

FOTO/ Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit afër Rubikut, një i vdekur

08:27, 16/09/2023
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit sot, në afërsi të Rubikut. Aksidenti ku janë përplasur dy automjete ka ndodhur në orën 7:50. Burime të SYRI TV bëjnë me dije se një person i  dërguar në spital në gjendje të rëndë, ka ndërruar jetë.

Sipas mediave të tjera dhe burimeve jozyrtare, viktima që ka humbur jetën është oficer policie që sapo kishte lënë shërbimin, Gëzim Lazri.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco