E rëndë në Lushnjë, hidhet nga kati i katërt i pallatit, 33-vjeçarja në gjendje të rëndë në spital

E rëndë në Lushnjë, hidhet nga kati i katërt i pallatit, 33-vjeçarja në gjendje të rëndë në spital

11:32, 10/06/2023
A+ Aa A-

Një 33-vjeçare ka tentuar që t'i japë fund jetës në Lushnje. Mësohet se e reja në gjendje depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte. Por fatmirësisht nuk ka humbur jetën dhe është dërguar në spitalin e Lushnjes për të marrë ndihmë mjekësore.

Lushnjë/Informacion paraprak

Rreth orës 10:20, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnjë, dyshohet në gjendje depresioni, është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit shtetasja D. Z., 33 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco