Lajmi i fundit

VIDEO/ Fjalët e atentatorit pak minuta para se të qëllonte ndaj Trump: E urrej

E rëndë në Greqi, 27 vjeçari grek përdhunon 70 vjeçaren

E rëndë në Greqi, 27 vjeçari grek përdhunon 70 vjeçaren

09:41, 10/06/2023
A+ Aa A-

Një i ri shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka përdhunuar një 70-vjeçare.

Mediat greke shkruajnë se 27-vjeçari shqiptar jetonte në një hotel përballë shtëpisë të së moshuarës. I riu shqiptar pasi kishte mbuluar fytyrën, ka hyrë në banesën e 70-vjeçares dhe nën kërcënimin e thikës ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale.

27-vjeçari shqiptar ka mohuar akuzat, mirëpo autoritete greke kanë gjetur shenjat e gishtave dhe pritet të çohet drejt prokurorisë së qytetit Kos.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco