Rrezikoi të mbytej në plazhin e Talës, shpëton 18-vjeçari në Lezhë

Rrezikoi të mbytej në plazhin e Talës, shpëton 18-vjeçari në Lezhë

19:06, 09/06/2023
A+ Aa A-

 Një 18-vjeçar rrezikoi të mbytej në plazhin e Talës në Lezhë.

Mësohet se ambulanca ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe se fatmirësisht i riu ka shpëtuar.

18-vjeçari është dërguar në spital, ku edhe po merr ndihmë mjekësore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco