Aksident në Lushnje, mjeti rrotulliset dhe bie në kanal

17:19, 01/06/2023
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje ditën e sotme.

Mësohet se një mjet tip wolkswagen ka humbur kontrollin e mjetit dhe duke u rrotullisur ka përfunduar në kanal.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë që mendohet se ka qenë shpejtësia e lartë. Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco