Dyshohet se transportohej nga Libia drejt vendit tonë, kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

Dyshohet se transportohej nga Libia drejt vendit tonë, kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

13:39, 01/06/2023
A+ Aa A-

Tre peshkarexha me naftë kontrabandë janë bllokuar nga policia portuale në Portin e Durrësit.

Sipas BW, dyshohet se ato vinin nga Libia drejt vendit tonë.

Mësohet se dy nga peshkarexhat ishin me flamur të huaj dhe njëra prej tyre ishte me flamur shqiptar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco