Lajmi i fundit

LIVE/ Adi Krasta në 'A Show'

Kapet me 540 fishekë luftarakë, pranga 39-vjeçarit në Tepelenë

Kapet me 540 fishekë luftarakë, pranga 39-vjeçarit në Tepelenë

14:09, 29/05/2023
A+ Aa A-

Policia e Tepelenës ka vënë në pranga një 39 vjeçar I cili është kapur me 540 fishekë luftarak.

Sipas policisë i ndaluari është banues në fshatin Dukaj, Tepelenë, të cilit I është gjetur një kasete metalike me 540 fishekë luftarak në të, e cila u gjet në lagjen “Demokracia” dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e përgjegjësi penale të 39-vjeçarit, në lidhje me këtë rast.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco