Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Raporti i KE: Rruga drejt BE cënohet nga qeveria

U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi

U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi

19:21, 31/03/2023
A+ Aa A-

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, 66 vjeçari nga Gramshi, Hekuran Llapushi i cili u hodh një ditë më parë nga kati i katërt i spitalit të këtij qyteti.

66 vjeçari Llapushi mori plagë të shumta dhe pësoi hemorragji të brendshme dhe nuk mundi të mbijetonte pavarësisht ndërhyrjes së menjëhershme të mjekëve.

Shkaqet se përse 66 vjeçari u hodh nga dritarja e spitalit janë ende të paqarta, ndërkohë që policia ka nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco