U hodh nga kati i 5-të i pallatit në Pogradec, i moshuari ndërron jetë në spital

U hodh nga kati i 5-të i pallatit në Pogradec, i moshuari ndërron jetë në spital

10:15, 29/03/2023
A+ Aa A-

Një 85 vjeçar i ka thënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 5 në Pogradec.

Skënder Muçollari është dërguar në gjendje të rëndë në spital por nuk ka mundur që t’u shpëtojë plagëve të marra.

Më herët, i moshuari ka tentuar disa herë të vetëvritet. Në momentin e ngjarjes, 85 vjeçari ka qenë vetëm pasi nusja e djalit të tij ka qenë në pazar. 85 vjeçari ka hapur dritaren e dhomës dhe është hedhur. Mësohet gjithashtu se i moshuari vuante nga skleroza.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco